Interierové rolety

Rolety už dávno nejsou jen praktickým zastíněním. Popusťte uzdu své fantazii, je tu Verra! Interiérová roleta Verra v plastovém či kovovém provedení vám nabízí širokou škálu barevných odstínů a vzorů – ozdobte svá okna pestrými motivy, vylaďte interiér do své oblíbené barvy, hrajte si se světlem pronikajícím poloprůsvitnými látkami, anebo svá okna zahalte plným zatemněním. Díky kvalitnímu provedení a pestrému výběru látek dodá roleta vašemu interiéru osobité kouzlo.

Dodáváme také speciální látky s obsahem skelného vlákna, vhodné zejména pro alergiky, a typy látek se speciální nehořlavou úpravou. Snadná manipulace a nápaditý design – Verra je ideální roleta na plastová okna, eurookna i další typy oken.

Nabízíme také roletky s látkou DEN/NOC která je vhodná do jakékoliv místnosti. Provedení DEN/NOC spočívá v dělení látky na průhledné a neprůhledné pruhy. Vzájemným překrýváním dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů a díky tomu můžete plynule regulovat intenzitu světla v místnosti. Nabízíme speciální látky bez vzoru, kterým by rušily originalitu páskového provedení rolety. Roleta je dodávána s pevným bílým nosným profilem pro snadnou montáž. Látková roleta dodá Vašemu interiéru nový moderní styl. Látková roleta je vhodná pro montáž před plastová okna, eurookna i všechny další typy oken.

Přednosti a výhody rolet Verra

jednoduchý design,
varianta provedení: plast / kov (roleta Verra metal),
široká škála barevných odstínů látek,
snadná manipulace a montáž,
možnost elektrického ovládání,

garantovaná plocha až 5 m2,
vhodná jako roleta na plastová okna (i jiné typy oken).